top of page
patirtis

nuo 2007 metų sėkmingai veikianti nestandartinių baldų projektavimo ir gamybos įmonė. Pagal individualius užsakymus projektuojame bei gaminame virtuvės, svetainės, prieškambario, vonios, miegamojo, jaunuolio kambario baldus. Taip pat specializuotus baldus biurams, mokykloms bei darželiams.

kokybė

Gamyboje naudojame kokybiškas ir sertifikuotas medžiagas – įvairių rūšių, spalvų bei tekstūrų laminuotas medžio drožlių plokštes (LMDP), dažytas medžio dulkių plokštes (MDF), natūralų medžio lukštą, stiklo bei metalo konstrukcijas. Galime pasiūlyti įvairią ir kokybišką baldų furnitūrą (Blum, Grass, Hettich, FGV), įvairius apšvietimo elementus.

idėjos

Glaudžiai bendradarbiaujame su buitinės technikos, standartinių bei minkštų baldų gamintojais, dizaineriais, todėl galime pasiūlyti ne tik pavienius savo gamybos baldus, bet ir visos Jūsų norimos namų, biuro, mokyklos, darželio ar kitų patalpų interjero sprendimus.

Regimantas

įmonės

direktorius

Inga

projektų

vadovė

Justina

baldų

projektuotoja (motinystės atostogose)

Daiva

rinkodaros ir komunikacijos

projektų vadovė

Rūta

baldų

projektuotoja

Karolis

baldų

projektuotojas (tarnyboje)

Kęstutis

frezuotojas

CNC

Saulius

stalius

apdailininkas

Raimondas

stalius

apdailininkas

Povilas

stalius

apdailininkas

Arūnas

stalius

apdailininkas

Kęstutis

baldų 

montuotojas

Jonas

baldų

montuotojas

komanda
paslaugos

baldų, interjero

projektavimas

Siekdami geriausio rezultato, visus baldus projektuojame idėjas derindami su klientais. Bendradarbiaujame su buitinės technikos gamintojais ir tiekėjais, tad projektuodami baldus galime užsakyti, integruoti bei sumontuoti visą reikiamą buitinę techniką.

dizainerio

konsultacijos

Turite savo svajonių virtuvės, miegamojo, svetainės, vonios ar jaunuolio kambario viziją, tačiau nežinote, kaip ją realizuoti? Mūsų dizaineriai gali Jums patarti! Mūsų tikslas - kokybiški baldai už prieinamą kainą. Užsisakant baldus pas mus, UAB „Larinta“ dizainerio konsultacija nemokama.

pristatymas

ir surinkimas

Siekdami sumažinti rūpesčių klientui bei užtikrinti savo gaminių kokybę, baldus į Jūsų namus pristato bei sumontuoja mūsų įmonės meistrai. Perkant buitinę techniką iš mūsų, jos pristatymas – nemokamas. 

bottom of page