VIRTUVĖS BALDAI

Dažnas iš mūsų virtuvėje praleidžiame didžiausią savo laiko namuose dalį, o vieni iš svarbiausių gero maisto sudedamųjų dalių - meilė ir gera nuotaika! Tad labai svarbu, kad virtuvėje jaustumėtės patogiai ir jaukiai! Mūsų dizaineriai imasi šios misijos ir gali padėti susikurti erdvią savo svajonių virtuvę tiek didelėje, tiek itin riboto ploto patalpoje.

DSCN3137.JPG

SVETAINĖS BALDAI

Svetainė - Jūsų namų vizitinė kortelė. Moderniais ir kokybiškais baldais atskleiskite joje savo charakterį, pomėgius ir neabejojame, jog Jūsų svetainė taps tinkamiausia bei mylimiausia erdve bendravimui su šeima ar draugais.

VAIKŲ KAMBARIO BALDAI

Norite, kad Jūsų vaikų kambariai būtų tvarkingi, tačiau tuo pat metu nevaržytų jų fantazijos, kūrybingumo ir laisvės? Mūsų dizaineriai pakonsultuos bei patars, kaip nebrangiai, tačiau kokybiškai įgyvendinti šią, iš pirmo žvilgsnio, neįmanomą misiją.

DSCN3163.JPG

MIEGAMOJO BALDAI

Norite savo miegamąjį paversti ramybės ir komforto oaze? Kreipkitės į UAB "Larinta" dizainerius!

PRIEŠKAMBARIO BALDAI

Erdvūs ir talpūs prieškambario baldai - tvarkos pojūtis vos peržengus

namų slenkstį!

VONIOS BALDAI

Estetiški, kompaktiški, modernūs ir unikalūs vonios kambario baldai Jūsų namams! Siūlome tiek pavienių vonios baldų projektavimą, gamybą, pristatymą, tiek viso vonios kambario interjero sukūrimą bei įgyvendinimą.

BALDAI BIURAMS IR ĮSTAIGOMS

Profesionalus, estetiškas, svetingas ir jaukus Jūsų biuro interjeras - mums įveikiama užduotis!

IMG_2983-2.jpg
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon

Šilutės pl. 51, Klaipėda, LT- 94105

©2017 UAB Larinta